Centrum Administracyjne Domów Dziecka w Nowej Pawłówce
Dom Dziecka w Pawłówce rozpoczął działalność 15 września 1996 r.
Od dnia 1 stycznia 2021 r. został przekształcony w Dom Dziecka Nr 1 i Dom Dziecka Nr 2 oraz Centrum Administracyjne. Domy dysponują łącznie 28. miejscami.
Dzień dziecka
Dziś na naszym podwórku zrobiło się gwarnie i wyjątkowo wesoło. Z okazji Dnia Dziecka naszych podopiecznych odwiedziła Panie Animatorki Happy Children, która poprowadziły wiele zabaw i animacji dla dzieci i młodzieży. Nie zabrakło baniek mydlanych, przeciągania liny, zabawy w kulki oraz kolorowych tatuaży. W spotkaniu uczestniczył również ks. Piotr Sulewski Proboszcz Parafii w Nowej Pawłówce oraz Pan Łukasz Szczodruch, prowadzący naszym podopiecznym zajęcia z kickboxingu. Pan Łukasz z chłopakami grał w piłkę nożną. W spotkaniu udział wzięły także dzieciaki i młodzież z sąsiednich miejscowości. Na zakończenie było ognisko z kiełbaskami oraz słodycze, chipsy i soki.













Upominki z okazji Dnia Dziecka
Upominki z okazji Dnia Dziecka naszym podopiecznym przekazała Firma Neo-Świat w Warszawie. Każdy z podopiecznych otrzymał głośnik, notes, długopis. Do dyspozycji dzieciaków zostały przekazane także podkładki pod myszki oraz notesy.







Dzień Dziecka w Gminie Przerośl
W dniu 30 maja 2026 r. dzięki uprzejmości Pana Marcina Brzozowskiego Wójta Gminy Przerośl nasi podopieczni mogli uczestniczyć w Gminnym Dniu Dziecka w Przerośli. Z tej okazji zostały zorganizowane liczne atrakcje, z których dzieciaki z wielką radością korzystały. Uczestniczyły także w konkurencjach sprawnościowych, bawiły się w pianie oraz nieodpłatnie otrzymały watę cukrową, galaretki, popcorn, frytki, gofry i inne słodycze. Dzieciaki powróciły do placówki bardzo zadowolone.
















