W dniu 28 listopada 2025 r. w naszym Centrum odbył się Andrzejkowy Bal Przebierańców. Królowały wróżki, wiedźmy, czarodziejki, postacie z kreskówek, z bajek oraz różne zwierzątka. Pani Dyrektor przywitała gości oraz naszych podopiecznych. W trakcie imprezy nie zabrakło animacji i zabaw integracyjnych prowadzonych przez niezastąpione Panie Animatorki Happy Children. Były wróżby, lanie wosku, andrzejkowe tatuaże i loteria fantowa. Wszyscy jednak czekali na wybór króla i królowej balu. Emocje były bardzo wielkie. Królewską parą zostali Malwina i Natan, jury jednak dodatkowo przyznało dwa wyróżnienia za piękne przebrania damskie i męskie.