Mamy Święta Bożego Narodzenia 2025 r. To piękny magiczny czas, w którym nasi podopieczni otrzymali wiele prezentów. Jest to czas radości ale też refleksji i zadumy. Znaleźliśmy też czas aby pójść do kościółka w Nowej Pawłówce, gdzie mieliśmy możliwość podziwiania szopki noworocznej przedstawiającej narodzenie Jezusa.







