Dziś na naszym podwórku zrobiło się gwarnie i wyjątkowo wesoło. Z okazji Dnia Dziecka naszych podopiecznych odwiedziła Panie Animatorki Happy Children, która poprowadziły wiele zabaw i animacji dla dzieci i młodzieży. Nie zabrakło baniek mydlanych, przeciągania liny, zabawy w kulki oraz kolorowych tatuaży. W spotkaniu uczestniczył również ks. Piotr Sulewski Proboszcz Parafii w Nowej Pawłówce oraz Pan Łukasz Szczodruch, prowadzący naszym podopiecznym zajęcia z kickboxingu. Pan Łukasz z chłopakami grał w piłkę nożną. W spotkaniu udział wzięły także dzieciaki i młodzież z sąsiednich miejscowości. Na zakończenie było ognisko z kiełbaskami oraz słodycze, chipsy i soki.