W dniu 30 maja 2026 r. dzięki uprzejmości Pana Marcina Brzozowskiego Wójta Gminy Przerośl nasi podopieczni mogli uczestniczyć w Gminnym Dniu Dziecka w Przerośli. Z tej okazji zostały zorganizowane liczne atrakcje, z których dzieciaki z wielką radością korzystały. Uczestniczyły także w konkurencjach sprawnościowych, bawiły się w pianie oraz nieodpłatnie otrzymały watę cukrową, galaretki, popcorn, frytki, gofry i inne słodycze. Dzieciaki powróciły do placówki bardzo zadowolone.