W dniu 30 października 2025 r. w Suwałkach odbyła się gala finałowa Otwartych Mistrzostw Wojska Polskiego w Boksie. Część naszych podopiecznych uczestniczyła w dniu, kiedy to rozpoczynały się mistrzostwa. Nasi wychowankowie byli bardzo zadowoleni, że mogli oglądać zmagania bokserów. Dlatego też dziś kolejna grupa udała się wraz z Panią Dyrektor na galę finałową. Wielkie wrażenie na dzieciakach zrobiło samo przygotowanie od strony technicznej imprezy, takie jak: oświetlenie, ring, światła, banery, sprzęt muzyczny. Natomiast walki finałowo były doskonałym pokazem zręczności, siły i wytrwałości. Nasi podopieczni obserwowali zmagania sportowców i głośno kibicowali.

Mieliśmy także okazję obejrzeć sprzęt wojskowy. Naprawdę robi wrażenie!

A oczywiście po zakończonej gali był czas na inne przyjemności. Oczywiście jednogłośnie wybrano Mc Donald.