W dniu 17 grudnia 2025 r. w Centrum Administracyjnym Domów Dziecka w Nowej Pawłówce miała miejsce uroczysta Kolacja Wigilijna, w której udział wzięli zaproszeni goście oraz pracownicy Centrum i dzieciaki zamieszkujące w Domach Dziecka. Gośćmi, którzy uczesniczyli w Kolacji byli Pan Witold Kowalewski Starosta Suwalski, Pan Andrzej Szymulewski Wicestarosta Suwalski, Pan Marcin Brzozowski Wójt Gminy Przerośl, Pan Sylwester Milewski Przewodniczący Rady Gminy w Przerośli oraz Ks. Piotr Sulewski Proboszcz Parafii w Nowej Pawłówce. Wieczerza przebiegała w wyjątkowej atmosferze. Na stołach paliły się świece i pachniało igliwie. Nie zabrakło podziękowań za współpracę, życzliwość i zaangażowanie. Wszyscy składali sobie życzenia świąteczne i podzielili opłatkiem. Nasi podopieczni pod opieką wychowawców przygotowali inscenizację o tematyce związanej ze Świętami Bożego Narodzenia. Następnie przyszedł Mikołaj, który obdarował wszystkie dzieciaki prezentami. Był też czas na wspólne kolędowanie i rozmowy. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w dzisiejszej wieczerzy i spędzili z nami ten wyjątkowy czas.