W dniu 8 lutego 2026 r. nasze placówki odwiedził Proboszcz Parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Nowej Pawłówce Ks. Piotr Sulewski. Dzieciaki wraz z wychowawcami, Panią Dyrektor i naszym Gościem wspólnie odmówiły modlitwę. Ksiądz Proboszcz pobłogosławił zgromadzonych oraz poświęcił pomieszczenia. Wszyscy też otrzymali od Ks. Piotra obrazki oraz słodycze. Pani Dyrektor zaprosiła naszego Gościa na wspólny posiłek. Zwłaszcza młodsi wychowankowie bardzo chętnie rozmawiali z Proboszczem i zabiegali o wspólne miejsce przy stole. Dziękujemy, za dobro i życzliwość, którymi jesteśmy obdarowywani przez Księdza Proboszcza.









