Dzisiaj w naszych Domach czas na noworoczne kolędowanie. Pracownicy tutejszego Centrum przyodzieli stroje związane z okresem Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku i śpiewając radosną pieśń „Przybieżeli do Betlejem….” odwiedzili dzieciaki w Placówkach oraz stanowiska pracy. Kolędowanie symbolizowało radość i pomyślność życia. Składano życzenia na rozpoczęcie Nowego Roku 2026. Wszystkim życzymy wszystkiego dobrego w nadchodzącym Nowym Roku!