W tym roku w dniu 1 maja pogoda była wyjątkowo sprzyjająca przebywaniu na świeżym powietrzu. Temperatura sięgająca ponad 20 stopni Celsjusza zachęciła to gier i zabaw na zewnątrz obiektu, zaś wieczorem rozpaliliśmy ognisko i upiekliśmy pyszne kiełbaski.