Dziś mamy wielki piątek a Jutro święcimy pokarmy w kościele. Pójdziemy z koszykiem do świątyni. W koszyku nie może zabraknąć pięknie ozdobionych jajek. Dlatego też dzisiaj zarówno w jednym, jak i drugim Domu dzieciaki zdobiły jaja. Zastosowano różne techniki, a jaja zrobiły się piękne i kolorowe. Wszystko zależało od wyobraźni dziecka. Młodszym wychowankom pomocą służyli wychowawcy.















