Dziś było u nas głośno i radośnie. Odkrywaliśmy talenty naszych podopiecznych. Jedni tańczą, inni pięknie śpiewają a jeszcze inni i tańczą i śpiewają. Dzieciaki przygotowały utwory muzyczne znanych artystów a następnie odtworzyły je przed społecznością naszych Placówek. Impreza nawiązywała do znanego show z telewizji pt. Mam talent. Pani Dyrektor przywitała wszystkich chętnych do prezentacji swoich talentów uczestników i przedstawiła wybrane przez nich utwory.







Wszyscy uczestnicy prezentujący swoje talenty zostali nagrodzeni gromkimi brawami a także otrzymali upominki w postaci słodyczy.



