W ostatnim czasie okazało się, że trzech naszych podopiecznych chciałoby nauczyć się grać na gitarze. Przy dość intensywnym samokształceniu udaje się Im zagrać proste utwory muzyczne. Jesteśmy dumni z naszych podopiecznych i wspieramy w dalszym rozwoju organizując instrumenty. Być może w przyszłości, jeśli nadal chłopacy będą chcieli się uczyć, uda nam się zorganizować zajęcia muzyczne. Trzymamy kciuki.