W dniach 27-30 października 2025 r. w Suwałkach odbywają się Otwarte Mistrzostwa Wojska Polskiego w Boksie. Celem imprezy jest wyłonienie najlepszych wojskowych pięściarzy z całej Polski. W związku z tym, że część naszych podopiecznych uczestniczy w zajęciach z kickboxingu możliwość bycia na Mistrzostwach i obejrzenia z bliska zmagań bokserów były dla nich prawdziwą przyjemnością. Dzieciaki z wielkim zaciekawieniem oglądały walki i były pod ogromnym ich wrażeniem. Mówiły, że w przyszłości też może zostaną zawodnikami. Dzięki uprzejmości Pana Pawła Pasiaka – trenera sekcji bokserskiej OSiR w Suwałkach mogliśmy wykonać zdjęcia pamiątkowe w miejscach, w których odbywały się zawody. Nie zabrakło także trenerów kickboksingu z Panzer Suwałki Panów Łukasza i Dominika Szczodruchów. Pod opieką Pana Łukasza odbywają się treningi w naszym Centrum.











