Dziś Palmowa Niedziela. Spora grupka naszych podopiecznych udała się z przygotowanymi wcześniej przez siebie palemkami na nabożeństwo do Kościółka w Pawłówce. We wspólnym wyjściu uczestniczyła także Pani Dyrektor. Po mszy św. wykonaliśmy piękne pamiątkowe zdjęcie z Ks. Piotrem Sulewskim – Proboszczem Parafii w Pawłówce. Ksiądz Piotr systematycznie odwiedza naszych podopiecznych przygotowujących się do przyjęcia sakramentu Pierwszej Komunii Świętej.








