W dniu 13 października 2025 r. w Szkole Podstawowej w Nowej Pawłówce miało miejsce Pasowanie pierwszoklasistów na uczniów. Wielkie przeżycie zarówno samym pierwszoklasistom, ich wychowawcy oraz rodzicom. W życiu naszego Domu Dziecka Nr 2 również jest to wyjątkowy dzień, ponieważ dwóch wychowanków Paweł i Mikołaj są uczniami pierwszej klasy i w tym dniu złożyli ślubowanie. W uroczystościach udział wzięli przedstawiciele Gminy w Przerośli, Proboszcz Parafii w Nowej Pawłówce oraz Pani Dyrektor tutejszego Centrum. Naszym podopiecznym życzymy jak najlepszych ocen w szkole.








