Dziś pięcioro naszych podopiecznych przystąpiło do Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. W uroczystości udział wzięli goście, którzy przyjechali z najbliższej rodziny, rodzice chrzestni, pracownicy Placówek oraz Pani Dyrektor. Po uroczystościach w świątyni wszyscy udali się do Centrum, gdzie był przygotowany obiad i słodki poczęstunek. W trakcie wspólnego spotkania uczestniczył także Proboszcz Parafii w Nowej Pawłówce Ks. Piotr Sulewski, który przekazał dzieciakom słodycze. Wielką radość dzieciakom przystępującym do Sakramentu Pierwszej Komunii sprawiły prezenty, które otrzymali od swoich bliskich oraz od kadry Placówki.