Dziś mamy 21 marca 2026 r. To pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Po długiej, uciążliwej zimie wszyscy nasi podopieczni chętnie i z wielką radością wzięli udział w ognisku zorganizowanym na terenie placówki. Starsi chłopcy przygotowali drewno i chętnie rozpalali ognisko. Pieczone kiełbaski na ognisku smakowały wyjątkowo. Nie zabrakło także wspólnego śpiewania. Żal było wracać do obiektu.