Dziś przy okazji robienia zakupów grupa podopiecznych Domu Dziecka Nr 1 wraz z opiekunami odwiedziła Galerię Plaza w Suwałkach. Była okazja wypróbowania swoich sił w kopaniu piłki i ciosach bokserskich na automacie. Była radość i wiele pozytywnych emocji.








