W dniu 4 grudnia 2025 r. nasze Placówki odwiedzili Mikołaje przynosząc ze sobą worek z prezentami. Prezenty zostały podarowane naszym podopiecznym przez Pana Marcina Brzozowskiego Wójta Gminy Przerośl, Pana Sylwestra Milewskiego Przewodniczącego Rady Gminy w Przerośli, Pana Rafała Lejmela kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przerośli, Panią Andżelikę Wróblewską dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki w Przerośli oraz pracowników tych instytucji. Nasi wychowankowie bardzo się ucieszyli, a my ze swojej strony dziękujemy.