Dziś zorganizowane zostały zajęcia mające na celu wykonanie ozdób związanych z tematyką Świąt Wielkanocy. Ozdoby te upiększą nasze Domy. W zajęciach zostały wykorzystane różne techniki plastyczne takie jak malowanie, wyklejanie, wykorzystano także włóczkę i gotowe klejone elementy związane tematycznie ze świętami. Efekty pracy dzieciaków były zaskakujące.












