Dziś kolejny piękny wakacyjny dzień. Grupa podopiecznych z Domu Dziecka Nr 1 i Domu Dziecka Nr 2 udała się do Augustowa. Przy pięknej słonecznej pogodzie miło było udać się na rejs statkiem po Jeziorze Rospuda, a następnie zjeść przepyszne zimne lody.










