Dziś ciasteczkowy dzień. Są różnorodne, z dżemem, czekoladą, bakaliami, ale przede wszystkim są pyszne. Każdy z naszych podopiecznych mógł upiec swoje ciasteczko o różnym kształcie i smaku. Degustacja była przepyszna.





Dziś ciasteczkowy dzień. Są różnorodne, z dżemem, czekoladą, bakaliami, ale przede wszystkim są pyszne. Każdy z naszych podopiecznych mógł upiec swoje ciasteczko o różnym kształcie i smaku. Degustacja była przepyszna.




