Dziś u nas dzień frytki i chipsa. Dzieciaki bardzo chętnie uczestniczyły w zajęciach kulinarnych przygotowując jedno z bardziej ulubionych swoich dań. To była bardzo piękna współpraca zespołowa.





Dziś u nas dzień frytki i chipsa. Dzieciaki bardzo chętnie uczestniczyły w zajęciach kulinarnych przygotowując jedno z bardziej ulubionych swoich dań. To była bardzo piękna współpraca zespołowa.




