Dzieś grupa młodszych podopiecznych przy pomocy wychowawcy upiekła jabłecznik. Dzieciaki podzieliły się pracą przy wykonaniu ciasta. Jabłecznik był wyjątkowo pyszny i po upieczeniu zniknął szybciutko.