W najbliższą niedzielę mamy Palmową Niedzielę, dlatego też postanowiliśmy własnoręcznie wykonać palemki wielkanocne, z którymi udamy się do kościółka. Dzieciaki bardzo angażowały się w przygotowanie palemek. Miały możliwość wykazania się kreatywnością, wyobraźnią oraz zręcznością manualną. Razem z nami palemki przygotowywała również Pani Dyrektor.