W dniu 2 lutego 2026 r. na zaproszenie Pani Dyrektor podopiecznych z naszych placówek odwiedziły Panie dzielnicowe z Posterunku Policji w Filipowie. Rozmowa miała charakter bardzo ogólny. Dzieciaki były bardzo aktywne i zadawały dużo pytań. Były ciekawe jak wygląda w rzeczywistości praca policjanta. Ze względu na duże ograniczenia czasowe, spotkanie nie trwało zbyt długo. Mamy jednak nadzieję, że zapoczątkuje ono cykl kolejnych spotkań. Wstępnie ustalono, że pierwsze z nich ma odbyć się jeszcze w tym miesiącu.