W dniu 28 stycznia 2025 r. do tutejszych placówek zostali zaproszeni przedstawiciele Nadleśnictwa w Suwałkach. Spotkanie miało charakter edukacyjny. Nie zabrakło pogadanki na temat dożywiania ptaków i zwierząt zimą ale największym jednak zainteresowaniem cieszyło się wykonanie karmników. Nasz Gość zabezpieczył niezbędne materiały do wykonania karmników dla ptaków. Dzieciaki z wielką radością przy pomocy naszego Gościa składały poszczególne elementy. Zaangażowanie było bardzo duże a efekty końcowe bardzo zaskakujące. Karmniki zostaną wystawione przy tutejszych placówkach a nasi podopieczni będą mogli wsypywać ptakom ziarenka zbóż i słonecznika. Kończąc dzisiejsze spotkanie dzieciaki wręczyły piękne podziękowanie. Mamy nadzieję, że tego typu spotkania będą kontynuowane w przyszłości.















