Dziś piękny wiosenny dzień. Świeci słońce i jest wyjątkowo ciepło. Grupa wychowanków wraz z wychowawcą udała się na wspólny spacer. Idąc w kierunku lasu mieliśmy możliwość wyszukiwania pierwszych wiosennych kwiatów. Dzieciaki próbowały także rozpoznać głosy ptaków. Spacer okazał się bardzo dobrym pomysłem. Dzieciaki wróciły bardzo zadowolone i podekscytowane.








