Gdy dorośli narzekają na warunki panujące na drogach, mróz i uciążliwe opady śniegu, dzieciaki mają prawdziwą radość. Zabawy w śniegu są najlepsze. Nieważne, że zimno, mokro i szczypie mróz jest gwarno, wesoło i radośnie.





Gdy dorośli narzekają na warunki panujące na drogach, mróz i uciążliwe opady śniegu, dzieciaki mają prawdziwą radość. Zabawy w śniegu są najlepsze. Nieważne, że zimno, mokro i szczypie mróz jest gwarno, wesoło i radośnie.




