W dalszym ciągu odbywają się zajęcia sportowe z elementami kickboxingu, w których mogą uczestniczyć wszyscy chętni wychowankowie. Treningi połączone są również z zabawą. Ćwiczymy, śmiejemy się, bawimy. Jest głośno i radośnie. Dziękujemy Panom Łukaszowi i Grzegorzowi za to, że są z nami, przekazują nam swoją wiedzę i dzielą się z nami swoimi umiejętnościami i uczą nas zdrowej rywalizacji. Jednak przede wszystkim dziękujemy za Ich wyjątkową cierpliwość i wielkie serca.








