W dniu 10 grudnia 2025 r. po raz kolejny nasze placówki odwiedzili dwaj wspaniali ludzie Magda i Paweł. To ludzie o wyjątkowej życzliwości, którzy odwiedzają nas i wspierają naszych podopiecznych. Organizują też wiele fajnych inicjatyw, które sprawiają dzieciakom radość. Dziś Magda i Paweł przywieźli ze sobą dzieciakom prezenty. Radość była wielka. Był czas na rozmowy, uśmiechy i przytulasy. Dziękujemy Wam, że o nas pamiętacie.





