W dniu 20 grudnia 2025 r. naszych podopiecznych odwiedziło kilku młodych ludzi, którzy postanowili przyjechać do Placówek i przywieźć dzieciakom słodycze. Radość była wielka, ponieważ nasi goście przyjechali do nas motorami. Dzieciaki miały możliwość oglądania pojazdów a także w asyście właścicieli mogli usiąść na pojeździe i wykonać pamiątkowe zdjęcia. Dziękujemy naszym gościom. Jest nam niezmiernie miło kiedy młodzi ludzie organizują tak wspaniałe inicjatywy mające na celu sprawienie radości drugiemu człowiekowi. Dziękujemy.









