W dniu 13 grudnia 2025 r. tutejsze Centrum odwiedzili nasi Przyjaciele z Warszawy. Są to osoby zawodowo związane z Bankiem Gospodarstwa Krajowego oraz Narodowym Bankiem Polskim. Już od dwunastu lat odwiedzają naszych podopiecznych przywożąc prezenty od Św. Mikołaja, realizują też wiele projektów na rzecz placówek a także wspierają finansowo wychowanków. To także wspólny piękny czas, na który czekamy z niecierpliwościąm, przepełniony rozmowami, uśmiechem i ciepłem serc. Dziś śpiewaliśmy także razem kolędy a niektóre z dzieciaków brało udział w kareoke oraz prezentowało swoje układy taneczne. Następnie Pani Dyrektor podziękowała naszym gościom a dzieciaki wręczyły ozdobne świąteczne choinki. Dziękujemy Wam, że jesteście!