Ferie zimowe to dobry czas ażeby zorganizować kilka wyjazdów na basen. Dziś poraz kolejny grupa naszych podopiecznych wraz z opiekunem udała się do Aquaparku w Suwałkach.






Ferie zimowe to dobry czas ażeby zorganizować kilka wyjazdów na basen. Dziś poraz kolejny grupa naszych podopiecznych wraz z opiekunem udała się do Aquaparku w Suwałkach.





