W dniu 6 lutego 2026 r. społeczność naszych Domów Dziecka została zaproszona na zabawę karnawałową do Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych w Suwałkach. Dzieciaki założyły przepiękne przebrania i przygotowały maski karnawałowe. Wszyscy tworzyli piękny kolorowy korowód. W Placówce na naszych podopiecznych czekały słodycze, napoje, pizza i przekąski. Panie animatorki poprowadziły zabawę. Było mnóstwo radości i uśmiechu. Dziękujemy Gospodarzom za zaproszenie.

































