W dniu 27 października 2025 r. grupa naszych młodszych wychowanków wraz z Panią Dyrektor i Opiekunami udała się na zajęcia edukacyjne do Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Suwałkach. Tutaj dzieciaki oglądały filmiki edukacyjne w zakresie prawidłowych zachowań w czasie pożaru. Następnie miały możliwość przebywania w pomieszczeniu z symulowanym zadymieniem. W tym pomieszczeniu dzieciaki zobaczyły przedmioty, które mogą być powodem powstania pożaru. Największą jednak atrakcją cieszyły się wozy strażackie oraz ich wyposażenie.
Podziękowaliśmy za czas poświęcony naszej grupie, mając nadzieję, że prawidłowe postawy i zachowania w sytuacji zagrożenia pożarem zostaną w pamięci naszych najmłodszych.

















