Za oknem trzaska mróz, wieje wiatr i pada śnieg, ale mimo to w naszej sali rekreacyjnej jest gorąca atmosfera. Bawimy się i poprawiamy swoją kondycję. Dziś ćwiczymy na hula hop i na skakankach. Niektórym z nas idzie wyjątkowo dobrze, inni jeszcze się uczą. Dziewczynki opanowały hula hopy do perfekcji ale chłopaki też się nie poddają.








