Dzisiejszego dnia spadły duże ilości mokrego śniegu, który świetnie lepił się. Kto jak kto, ale dzieciaki lubią zimę najbardziej. Uwielbiają zabawy na śniegu i oczywiście lepienie bałwana. Dziś przy naszych Placówkach powstały conajmniej trzy. Mokre buty, rękawice, spodnie ale radość niesamowita, szczera i głęboka, prosto z serca.